عکسهای نرگس محمدی(ستایش)

آواپیک : : : نرگس محمدی‌ در سریال ششمین نفر +عکس : : :

تا به حال حدود نیمی از تصویربرداری مجموعه ویژه شبکه سه سیما در دهه فجر انجام شده است و تصویربرداری آن به تازگی در لوکیشن های بیمارستان باهر، کارخانه چیت سازی و خانه نادر و ناهید پایان یافت و گروه هم اکنون مشغول تصویربرداری لوکیشن های فرعی مثل قهوه خانه، باشگاه بیلیارد و … هستند.‬

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «ششمین نفر» به کارگردانی بهمن گودرزی در خانه «ادیب» با بازی پولاد کیمیایی پیگیری می شود.

عکسهای نرگس محمدی(ستایش)

سریال «ششمین روز» قرار است در دهه فجر روی آنتن شبکه سه سیما برود و هم اکنون تدوین سریال به طور هم زمان توسط موحد شادرو در حال انجام است و محمد فرشته نژاد نیز موسیقی آن را می سازد.

عکسهای نرگس محمدی(ستایش)

همچنین پولاد کیمیایی، نرگس محمدی ، کامران تفتی، رحیم نوروزی، عسل بدیعی، نادر فلاح، فرشید نوابی ، بهشاد شریفیان، رضا اخلاقی، مهدی تقی نیا ، زویا امامی ، عباس موسوی، مجتبی مسکنی، توران قادری، مجید شهریاری، خسرو خان محمدی، شاهین مومنی، سیاوش قندی، منوچهر یکتا وثوق، شاهین حسینی، امین آذر و بهرام امیدی از جمله بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

عکسهای نرگس محمدی(ستایش)

این سریال به کارگردانی بهمن گودرزی و تهیه کنندگی کامبیز کاشفی در ۱۳ قسمت ساخته می شود و وقایع آن در اواخر رژیم پهلوی روی می دهد.

«ششمین نفر» زندگی سرگردی به نام آسایش را بازگو می کند که با قتل پدرش که از افسران ارتش است زندگی اش دستخوش تغییرات بنیادین می شود. او در موضوع قتل پدرش به چند نفر مظنون می شود اما از همه بیشتر به داوود، برادر همسرش مشکوک است. در نهایت با دستگیری داوود توسط او ماجراهای داستان سمت و سویی دیگر پیدا می کند.

عکسهای نرگس محمدی(ستایش)

ادامه مطلب ادامه مطلب
ادامه مطلب