آشتی آنجلینا جولی و پدرش بعد از ۷ سال

آواپیک : : : آنجلینا جولی و پدرش بعد از ۷ سال آشتی کردند! : : :

عکس جدید آنجلینا جولی

آنجلینا که حدود ۷ سال با پدرش ، جان ویت ، قهر بود ، بلاخره با این بازیگر قدیمی آشتی کرد و برای اولین بار بعد از ۷ سال، همراه پدرش در یک مراسم عمومی و رسمی شرکت کرد و در مقابل دوربین خبرنگاران رسانه های مختلف قرار گرفت .

آنجلینا و پدرش بر روی فرش قرمز مراسم افتتاحیه فیلم ” در سرزمین خون و عسل ” یکدیگر را در آغوش گرفتند و لبخند زدند.

در مراسم افتتاحیه فیلم “در سرزمبن خون و عسل” که در سالن “آرک لایت ” هالیوود برگزار شد ، براد پیت نیز شرکت کرده بود و همراه آنجلینا جولی و پدرش ، جان ویت بود . این فیلم که درباره جنگ بوسنی است توسط آنجلینا جولی کارگردانی شده و فیلمنامه آن نیز توسط آنجلینا نوشته شده است .

بنا به گزارشات رسیده از سال ۲۰۰۲ تا سال ۲۰۰۷ مشکلات بسیار جدی و مهمی در روابط آنجلینا و پدرش بوجود آمد و در طول این سالها ، بازیگر زیبای فیلم “توم ریدر” حتی حاضر نشد با پدرش صحبت کند.

جان ویت نیز مانند دخترش بازیگر بسیار موفقی است و در سال ۱۹۹۶ بخاطر بازی در فیلم “کابوی نیمه شب” جایزه اسکار دریافت کرد اما این بازیگر باسابقه با مادر آنجلینا ، مارچلاین برترند ، نیز روابط خوبی نداشت و خیلی زود از او جدا شد .

آنجلینا و پدرش در سال ۲۰۰۱ در فیلم “توم ریدر” باهم همکاری کردند اما بلافاصله بعد از اتمام فیلمبرداری این فیلم با هم قهر کردند و یکسال بعد آنجلینا که دیگر دلش نمی خواست هیچ رابطه ای با پدرش داشته باشد ، رسما” نام خانوادگی خود را عوض کرد .

منبع: پرتال آفتاب

 

ادامه مطلب ادامه مطلب
ادامه مطلب